Robert Berishës i kërkohet të kthehet në konvikt (FOTO)

Robert Berisha së fundi është liruar nga konvikti i Prishtinës, pasi aty ishte karantinuar për 14 ditë.

Pas rezultatit negativ për Covid-19, ai u lirua për në shtëpi, por këngëtarja Vesa Smolica përmes një postimi tha se atij i kërkohet që të kthehet në skenë, në konvikt. Sa ishte aty, Roberti hyri pothuajse cdo mbrëmje live në Instagram, ku edhe këndonte.

Ajo i pyeti ndjekësit në Instagram se a po ju rrihet, dhe njëra nga përgjigjet ishte: “Tash masi shkoj Roberti prej konvikteve hic valla”.

“Edhe qetu je ka m’del, P.S po të kerkojnë mu kthy në skenë edhe njëherë (konvikt) Robert Berisha”, ka shkruar Vesa.