“Simpatia”, projekti i ri muzikor nga Fati Krasniqi (Video)

Eshte në fillimet e karrierës por është dhe shumë produktiv në muzik. Fati Krasniqi është këngëtari që fal zërit të veqant qdo këng e rikthen në hit. Projektet nga Artisti në fjal kapin gjithmon shifra te larta klikimesh. Edhe projekti i ri i sapo publikuar brenda pak kohe kohe kapi shifra te larta klikimesh. Kënga e fundit nga Fati Krasniqi mban titullin “Simpatia” dhe shoqërohet nga një videoklip shumë cilsor dhe i veqant. Përndryshe Fati ka gati edhe një bashkpunim i cili pritet të lansohet këto ditë.