Lajme

Kompania “FRUTEX” me sukses të ri, nis bashkëpunimin me kompaninë “Bitien...

Sot, në ambientet e kompanisë u nënshkrua marrëveshja për bashkëpunim në mes “Frutex” dhe kompanisë”Bitien Corporation” nga Jordania. Kontigjenti i parë prej 4 kontinjeresh, përkatësishtë...

Showbiz

Reperët shqiptarë vijnë më një bashkpunim më Outlawz

Reperët shqiptarë F-TIM (TBA) & AZ-M kanë ardhur më një bashkpunim të fuqishëm më antarët e grupit OUTLAWZ, grup kjo e Rap-erit më të...

Lajmet e fundit

Sport

Arlind Sulejmani si kampion botërorë në WBO do të shkund ringun...

Bokseri tetovar Arlind Sulejmani pritet që të ngjitet në ring më datë 28 dhjetor të këtij viti. Ndeshja pritet që të organizohet në Banja...

Supertalenti nga Bishatzhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është tutbollist i FC Zürich.

Nuhiu: Synimi i Dritës janë fushat e blerta evropiane

Në intervistë ekskluzive për gazetën KOHA, trajneri i Klubit të Futbollit Drita nga Gjilani, Ardijan Nuhiu flet për sfidat dhe pritshmërit nga ekipi i...