Lajme

Zgjedhjet presidenciale, Blerim Reka dorëzon zyrtarisht kandidaturën

Shtabi zgjedhor i kandidatit për president, Blerim Reka, i mbështetur edhe nga përfaqësues të Aleancës për shqiptarët dhe Lëvizjes Besa në KShZ, deponuan edhe...

Showbiz

Ndonëse e plotë në peshë, këngëtarja shqiptare shfaq linjat nudo (Foto)

Filloreta Raçi vazhdon të jetë tejet e përfolur në mediat rozë. Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Tiranë, jo rrallë herë ka qenë temë...

Lajmet e fundit

Sport

Arlind Sulejmani më 23 mars mbron titullin në WBO, bokson kundër...

Arlind Sulejmani mbron titullin WBO kampion bote për të rinjë në kategorinë e mesme në boksin profesionist kundër bellorusit Ilya Kharlamau. Ndeshja do të zhvillohet...

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në...

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy fitore kryeson tabelën dhe me gjasë të madhe do...

Dervishi: Ndaj Gostivarit vetëm për 3 pikë

Sot në Ligën e Dytë – Perëndim, përveç ndeshjes derbi midis Struga Trim Lum dhe Labunishtit, vëmendjen e tërheq edhe ndeshja mes skuadrave të...