A jeni gati? RROK lanson FreeStyle e pare për tregun europian (Video)

Rrok është artisti shqiptar po që jeton dhe vepro ne Amerik. Fal talentit të ti ai qdo ditë e me shumë po i ngrit hapat e suksesit. Ka pak ditë që RRok ndezi publikun Europian, AlbaFestival ishte evenimenti ku Rrok shkelqeu me përformance e ti se bashkum me grupin P.I.N.T . Rrok sapo ka publikuar FreeStyle me te ri me titull “6pm” ky super projekt sapo është lansuar në youtube , dhe Rrok si gjithmon di te Godasi. Përndryshe Rrok ka gati Albumin dhe shumë shpejt do e lansoi për fansat e ti. Albumi është shumë profesional dhe i punuar nga pruducent të njohur të tregut muzikor global.

https://youtu.be/NiYpBmhEGho