Adalena uron njeriun më të dashur në datëlindjen e tij!

Njeriu më i dashur në jetën e Adalenës ose siç e quan ajo “babaka” ka pasur ditëlindjen dhe ajo e ka uruar përmes rrjeteve sociale me një urim sa special aq edhe prekës.Ja çfarë shkruan ajo: “Babushka imeeeee!!! Gezuar Ditelindjen!!Faleminderit per per perkahjen,durimin,zenkat, keshillat,dashurin,perkedheljet. Kemi qene bashke ne cdo te mire e te keqe,e keshtu do jete deri ne fund. I vetmi qe me kupton pa folur,ma kupton merzin,genjeshtren ,lumturine. Te te them pleqeri te mbare do te ngeli hatri(je bere me facebook tani me lexon postimet ). Jete sa me te gjate pranë nesh!!