Adelina Berisha publikon këngën “Gabimi i bukur”

Ka lansuar këngën e re.

Adelina Berisha në kanalin Yotube ka hedhur projektin muzikor, të titulluar “Gabimi i bukur”.

Ky projekt u shkrua nga Petro Xhori, me muzikë të Irkenc Hykës dhe me klip të Provideo Albania.

Adelina është shfaqur tejet e bukur në këtë video, e padyshim që edhe kënga është e përkyer, ashtu siç ajo di t’i sjell.

Për disa minuta, më poshtë mund ta ndiqni këngën e saj.