Adelina Berisha sjell super projektin e ri, hit që në start

“Gabimi i bukur” kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtarja seksi Adelina Berisha. Duket se ajo ka gjetur bashkëpunëtorët më të mirë për të sjellë këtë super këngë mr video ku që në start ka nisur të pritet mjaft mirë dhe vetëm pë pak orë të arrijë 100 mijë shikime. Ajo shfaqet jo vetëm e ëmbël me zë por edhe me stil dhe mjaft seksi.

https://youtu.be/Kv-fhqwOszk