Ali Ahmeti në kullën e Lahi Brahimajt

Ali Ahmeti në kullën e Lahi Brahimajt
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj, ka pritur në odën e tij liderin e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti.

Brahimaj në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi me Ali Ahmetin.