Argeton Dervishi dhe Rabie Rika,vinë me këngën Gabon nga halli

Argeton Dervishi dhe Rabie Rika ne bashkpunim me kompozitorin e njohur nga Struga Vullnet Ibrahimi kan sjelle nje kenge artistike dhe me vlera muzikore.Ky esht nje duet i radhes i ciftit nga Kercova te cilin kete projekt e kan realizuar pak kohe me pare,duke ja besuar suksesin Vullnet ibraimit i cili ka patur shum bashkpunime me kengetar te medhej te estrades Shqipetare.
https://youtu.be/KY7zS_7Dtkc