Artistja e njohur në pritje të ëmbël, poston foto me bashkëshortin

Ajo është një artiste e njohur e mjaft e dashur për publikun shqiptar. Kjo është këngëtarja Vjollca Selimi ku sipas disa fotove që ajo ka publikuar me bashkëshortin e saj duket mjaft e lumtur pasi është shtatzënë e në pritje të ëmbël të një djali. Fotot janë komentuar shumë duke iu uruar artistes lumturi dhe pritje sa më të ëmbël, ndërsa deri këto ditë megjithëse ajo është në muajin e tetë nuk e ka ndaluar që të jetë aktive në shumë koncerte.