Çka do ti bënte estradës Ema Ismaili, motra e këngëtareve…

Ema Ismaili është bërë e njohur falë motrave këngëtare dhe shumë të dashura në skenën tonë Adelina e Zanfina Ismailit, shkruan Kosovarja.

Ajo nuk gëzon ndonjë profesion që do e bënte të famshme, kaq sa tani merr vëmendje, megjithëse një element që që me doemos e bën të tillë, është bukuria dhe linjat e jashtëzakonshme.

Në veçanti linjat e saja shpërthyese, janë ato që i japin epitetin ‘super femër’ Emës, dhe këtë e konfirmon me çdo të dytin postim.

Por, ajo befason gjithmonë me dukjen e saj plot stil në fotografitë e postuara në Instagram.

Imagjinoni sikur vetë Ema të ishte këngëtare, të ishte në estradë? Çfarë konkurrence. Dhe, jo vetëm për pamje, pasi thuhet që ajo edhe këndon shumë bukur.

A mund të ndodh një ditë? Mos u frikësoni, pasi përgjigja është, jo.