Coming soon “Gjynah” projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Video)

Vani Gjuzi është këngëtar i afirmuar në industrin muzikore shqiptare. Fal zërit brilant që artisti në fjal posedon bën që qdo tekst i kënduar nga ai të përcjell emocion në qdo fjal. Vani numro shumë Hite e miljona klikime në youtube, kjo bënë që Vani të jetë ndër këngëtarët më të kërkuar në koncerte e ahengje familjare . Kënga e re nga Vani mban titullin “Gjynah” këngë kjo me muzik nga Anxhelo Koci , lyrics – Endrit Mumajesi (Muam) dhe me videoklip nga Max Production . Vani përmes rrjetev sociale ka njoftuar që premiera e këngës do bëhet ne kanalin e Vani Gjuzit në youtube.