Dashurie Bilaj e ndryshon pamjen dhe vjen përvëluese

Dashurie Bilaj është shqiptarja që godet me çdo foto që poston në rrjete sociale. Ajo, bije në sy përherë për shkak të hireve të saj. Këngëtarja dhe modelja me linja bombastike, së fundi ka ndryshuar pamjen. Ajo po duket e jashtëzakonshme.

Dashuria, missi me disa kurora, duket “hot” dhe po i ngrit temperaturat këtë verë. Modelja që ngriti kauzen për mbrojtjen e bregdetit, duket se ka bërë ca ndryshime në pamjen e jashtme, ndërkohë që shihet duke jetuar në luks të plotë. Po sjellim imazhe të bukuroshes që le pa fjalë.