Dibra të dielën promovon kandidatët për deputet të BDI

Tubim madhështor në përkrahje të idesë së madhe për Kryeministër Shqiptar! Te dielën në ora 19:30 në oborrin e Shkollës Fillore Komunale ” Penestia” . Të gjithë sëbashku të presim liderin e shqiptarëve, Ali Ahmetin, kryeministrin Naser Ziberin, bartësin e listës në Zonën Nr.5, Talat Xhaferin dhe të promovojmë kandidatët tanë për deputetë, Arbana Pasholli, Drilon Lleshi, Fetije Beqiri, Egzona Letmi dhe Albana Hysa.

Tubim madhështor në përkrahje të idesë së madhe për Kryeministër Shqiptar! Te dielën në ora 19:30 në oborrin e Shkollës…

Gepostet von BDI Dega Dibër am Freitag, 3. Juli 2020