Dua Lipa duke folur shqip, poston videon kur ishte fëmijë

Dua Lipa ka vendosur të postojë sot një video ku shiet ajo dhe motra e saj, Rina, kur ato ishin fëmijë.

Dua, si motra më e madhe ka prezantuar në shqip para kamerës familjen e saj, ndërsa dëgjohet shumë lezetshëm duke folur në gjuhën amëtare.