”E Lyp Zemra” Hiti më i ri nga Valon Biba (Video)

“ E lyp zemra” është titulli i këngës më të re të Valon Bibës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Vetë këngëtari është kujdesur për muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar së bashku me reperin e njohur, Gjiko.

Sa i përket ‘beat-it’, miksimit dhe masterizimit, për këtë pjesë është kujdesur producenti i shumë hiteve, Nurteel.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Privefilms, derisa shpërndarja është bërë nga VDsounds.Xhirimet e videoklipit janë realizuar në Pragë dhe projekti i ri i Valonit pritet të pëlqehet nga fansat e tij.

https://youtu.be/qR3h2eKQY04