Elvis Naçi bashkë me gruan, festë dhe dhimbje të gjithë jemi bashkë (FOTO)

Elvis Naci ne rrjetin e tij social ka postuar nje fotografi ku ka paralajmeruar emisionin e radhes ‘Shqiptaret per Shqiptaret bashke me gruan e tij Fatmen por kesaj radhe me nje dhimbje dhe emocion te thelle ai shkruan.

‘Feste dhe dhimbje ,të gjithe bashke ne emisionin shqiptaret per shqiptaret”

Termeti qe ndodhi ne Shqiperi me 26 nentor ka shkaktuar d eme te medha materiale shembje te banesave shtepive si dhe shum persona te vd ekur dhe te l enduar, nje termet i tille nuk kishin pare me shume se 60 vite.

Mbreme Elvis Naci bashke me Shpetim Deskun dhe Valon Malokun ne emisionin Kosove Show kishin qendruar 6 ore gati dhe kane grumbulluar nje shum te madhe te hollash si ndihme per te pre kurit nga termeti..sonte emisioni Shqiptaret per Shqiptaret do te veproje te njejten gje ku Elvis Naci si gjithmone eshte ne perkrahje maksimale edhe nga gruaja e tij Fatma.