Gjendet e vdekur 60 vjeçarja nga Shkupi

Me 07.01.2019 në ora 01.25 në SPB Shkup është lajmëruar se në fshatin Trubarevo, Shkup, në shtëpi është gjetur e vdekur V.N.(60).

Nga ana e mjekut të Ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekje pa shenja dhune. Kontroll në vendin e ngjarjes ka kryer Prokurori Publik dhe ekipi i SPB Shkup.

Trupi i të vdekurës është dorëzuar për obduksion.