Gjyste Vulaj e mahnitshme nga Cappadocia

Ajo është më në fund ka gjetur pak kohë që të pushojë e së bashku me familjen ka udhëtuar në një prej vendeve më të bukura në Turqi siç është Cappadocia. Po flasim për artisten shumë të dashur shqiptare Gjyste Vulaj ku në fotot që ka postuar në rrjetin e saj social duket vërtetë jo vetëm një Divë por e mahnitshme dhe shihet se po relaksohet mjaft me dy meshkujt më të bukur të jetës së saj.