“Gojadental” në Zvicër kthen shkëlqimin e dhëmbëve të VIP-ave

A keni dëgjuar për “Gojadental”? Është klinika dentare që gjendet në listën e më të mirave në Zvicër, e udhëhequr nga një shqiptare.

Besnike Gojani me prejardhje nga qyteti i Gjakovës, por që bashkë me familjen jeton në Zvicër që kur ishte vetëm një vjeç, ia ka dalë që të jetë një hygeniste e shquar për shkak të profesionalizmit të lartë në punën që bënë.

Klinika e saj “Gojadental”, ofron sherbime denare profesionale, korrekte dhe me teknologjinë më të avancuar.

Në rrjetin social Instagram, në faqen e klinikes “Gojadental” me hygenisten Besnike Gojani, shohim një galeri të tërë fotosh të punës mbreslënëse, e ndër pacientët, duket se të shumtë janë edhe personazhet e njohur të shoëbizit shqiptar dhe të huaj.

Siç kuptojmë, hygenistja e prëferuar e kaq shumë njerëzvee, është e martuar me Rajmond Gojani dhe bashkë kanë një vajzë të quantur Ewa.

Ja një galeri fotosh nga puna e “Gojadental”