“Gringo” nga Big Papi mjaft unike vjen fort

Një këngë mjaft e bukur dhe me një videoklip si një film sapo ka ardhur nga reperi i njohur Big Papi. Kënga mban titullin “Gringo” dhe është punuar nga producenti Nurteel, ndërsa videoklipi punuar nga XL Films me super pamje vizuele. Kënga sapo është lansuar ditën e premte dhe ka nisur të pëlqhetg mjaft, ndërsa ka jo vetëm një tekst interesant por edhe mjaft ritëm, ku mbi të gjitha bie në sy repi unik i Big Papit.BS

https://youtu.be/-zYBuhPLZDY