Ja kush është Dj që ndezi me muzikë sheshin “Nënë Tereza”..!

Ai quhet Joni por në art njihet si DJ Jony Doctor, është nga Saranda dhe luan me disqe prej shumë vitesh. U bë i njohur me bashkëpunimin që pati me Xhesika Polon me titull “Noise” me të cilin i rriti vlerat profesionit që bën, të luajë më muzikë. Para pak ditësh u Enduro Albania organizoi eventin e rradhes në 20 Prill në sheshin Nënë Tereza. Ky aktivitet nisi në orën 10:00, duke u përgatitur për show e GreekStundRiders me dy pilotat nga Athina që zhvilluan një spektakël të veçantë. Ishin të ftuar dhe këngëtarët e mirënjohur Eneda Tarifa dhe Devis Xherahu. Ajo që e bëri të veçantë këtë event ishte muzika e Dj Jony Doctor i cili e ka shoqëruar eventin duke luajtur këngët më në zë dhe më hit e duke krijuar spektakël dhe atmosferë. Ky është Dj që ndezi me muzikë sheshin “Nënë Tereza” Dj Jony Doctor. Dy nga videot e eventit mund ti ndiqni më poshtë si dhe mund ta ndiqni në instagramin e tij @Dj_Jony_Doctor …!

7FECC0B9-DCDA-49D6-936B-ED884E4A6845