John Shahu lançon klipin bombastik “Havana”

Ashtu siç na premtoi, John Shahu solli sot në mbrëmje premierën e klipit të shumëpritur “Havana”. Me një tekst të ndërthurur në shqip dhe anglisht, ai ngrohu atmosferën e fundshkurtit. Një klip plot ngjyra dhe ritëm, John-i u rikthye ashtu siç edhe kishte paralajmëruar. Meritë për këtë sukses të John-it ka edhe puna tërësore e të mirënjohurit Gramoz Kozeli, me tekst dhe muzikë nga ai vetë ndërsa audio e video nga produksioni “Don Production”. Dashurinë e tij për muzikën, John-i e risolli përmes ritmeve ekzotike të “Havana”. John suksese dhe sa më shumë këngë të bukura! Ndiqni klipin në linkun më poshtë dhe pse jo edhe kërceni…!

https://youtu.be/0yjDe4_ozmM