Ju prezantojmë Bukuroshen Shqiptare Antonela Hasani!

E bukur, seksi dhe mjaft e ndjekur. Kjo është bukuroshja bionde që duket si zjarr teksa e ndjek në faqen e saj shumë popullore në Instagram. Quhet Antonela Hasani dhe mësojmë se vajza është nga Shkodra por jeton në Ferizaj dhe fotot e saja komentohen dhe pëlqehen mjaft në rrjetin social duke bërë të duket si një zjarr dhe një prej shqiptareve më bukuroshe në rrjetet sociale. Nuk e dimë ende nëse vajza do të nisë ndonjë karrierë si modele apo të futet në art apo thjesht do të jetë një ndere ikonat shqiptare.