Ju prezantojme të bukurën modele Eriselda Hasani !

Ajo është e bukur, seksi dhe mjaft e ndjekur në rrjetin social, por edhe në botën e modelizmit mjaft e preferuar. Kjo është Eriselda Hasani, vajza bukuroshe që është shkodrane me origjinë por që jeton në Ferizaj. Ajo është mjaft e ndjekur në Instagram por edhe si një ikonë mode, ndërsa merr me mijëra pëlqime dhe komente në rrjetin e saj social si vajzë me stil, fashion dhe për hijeshinë e saj. E bukura Eriselda ka shumë ftesa për të qenë imazh në botën e modës, dhe shumë shpejt do të ketë disa projekte në këtë fushë, por që dalëngdalë ne do t’i mësojmë duke ndjekur hapat e saj të sigurt.