Këngëtari Muhamet Sejdiu u shërua nga Coronavirusi

Pas analizave të fundit, këngëtari Muhamet Sejdiu dhe gruaja e tij, kanë dalur negativ me virusin Corona.

Lajmin e bëri të ditur vet këngëtari Sejdiu përmes një postimi në facebook.

Postimi i plotë i Sejdiut:

Lajm i gezueshe ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit Infektives Ne Prishtin Shefit repartit mikut dhe vendasit tim prof Sali Ahmetit ponjashtu dr Valbonit Dr ,si dhe drejtoreshes ,dr Linda Ajazaj Berisha Shemsedinit ,dhe dr Blerta,Infermieret,Fitimit dhe Fetijes qe qelluan sonte ktu edhe krejt stafin e infektives ju jeni Hero ju dua flm edhe dr Zeqe Kuqit qe ter kohen ka qen me mua dhe mjeket sherim te shpejt te gjith atyre qe perballen me kete smundje do tja dilni flm edhe Infermieri, Gzimi, Feridit Iliri Nurija