Ky është kumanovari që u dhunua nga bashkëshortja në Gjermani? Ja pse ndodhi ngjarja…

Remzi Xhelili nga fshati Opajë i Kumanovës është personi që u tha se u “dhunua” nga bashkëshortja e tij në Gjermani para syve të fëmijëve të tyre, por cila është e vërteta?

Sipas informatave që kanë ardhur deri te redaksia jonë e news33, shpekulohet që Remziu disa herë ka marrë te holla pa leje nga shtëpia dhe se i njëjti është denoncuar në polici nga e shoqja për harxhime të buxhetit familjar në kazino!Në videon që ne publikuam shihet se si bashkëshortja e sulmon Remziun me kabllo dhe i njejti viktimizohet duke e publikuar videon në rrjetet sociale.