Lani publikon këngën “A ki dashni”

“A ki dashni” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka publikuar Lani.

Një këngë e zhanrit pop që vjen e shoqëruar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar Ghulo, ndërsa kënga është realizuar nga producenti Nurteel.

Projekti është realizim i Bug Production dhe vjen me një videoklip interesant.

Në njoftimin e tij në rrjetet sociale, Lani ka thënë se është kthyer dhe në të ardhmen priten projekte të reja muzikore nga ai.