Lazim Destani në manifestimin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Në mbrëmjen e së martës në Shkup u organizua shënimi i 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga Ambasada e Kosovës në Maqedoni. Në këtë eveniment ishin të pranishëm shumë figura të njohura të politikës, kulturës dhe biznismen të vendit, ndërsa nuk mungoi as miliarderi shqiptarë nga Tetova, Lazim Destani.

Biznismeni tetovar në rrjetet sociale publikoi edhe disa fotografi nga mbrëmja, duke uruar edhe festën e Pavarësisë.

 

Image may contain: 7 people, people standing and suit

Image may contain: 8 people, people smiling, suit

Image may contain: 1 person, standing