“Lozonjare” super hiti i ri nga Denny Njeto (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur. Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Denny Njeto. Denny sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “ Lozonjare “ këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Denny e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme.

Shumë prej artistëve tanë edhe pse ra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Denny është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.  Përndryshe Denny po vjen me një bashkpunim internacional i cili do ja hap dyert e suksesit dhe pertej europes. Në javën e ardhëshme publikohet kënga e re e cila vjen në bashkpunim me këngëtarin peruan Ator Untela. Edhe kënga dhe klipi është realiziar në Peru. Kënga pritet të rezultoi një Hit i madh nderkombtar.

https://youtu.be/-0MA8ms3pZU