Luljeta Shala gati të sjellë një super këngë

Ajo është një artiste mjaft e kërkuar dhe e hiteve. Po flasim pikërisht për këngëtaren Luljeta Shala e cila ka gati të sjellë një super këngë me një temë mjaft të bukur. Mësojmë se vjen edhe pak ditë me një super video nga MProduction e muzika është realizuar në studio Xheni me tekst nga Sami Aliu e kënga vjen në bashkëpunim me Al Band. Kënga do të jetë shumë ritmike e padiskutim një hit para sezonit të verës.