Martin Berishaj i tronditur nga lajmi për vdekjen e mikut të tij në aksidentin e djeshëm

Profesori i mirënjohur Martin Berishaj, ka shprehur dhimbje me rastin e lajmit të hidhur për vdekjen e studentit të tij, Rametulla Ibraimi, i cili pësoi në aksidentin e tmerrshëm mbrëmë në rrugën Tetovë-Shkup.

Ja postimi i prof. Berishajt në fb:

Posa më lajmëruan lajmin e hidhur se paska ndërruar jetë miku im Rametulla Ibraimi në aksident të djeshëm në Maqedoni. E paç tokën e lehtë dhe të pushoftë shpirti në paqe!