Mashallah sapo ka ardhur nga dy motrat e njohura artiste

“Mashallah” kështu quhet këngë më e re ardhur bukur nga dy motrat artiste. Ky projekt e ka rikthyer këngëtaren e njohur Mihrie Braha këtë herë në duet me motrën e saj Lora. Klipi i këngës është punuar mjaft mirë nga produksioni MProduction ku dhe punoi audion dhe videon. Motrat e njohura të estradës shqiptare vijnë më të forta se kurrë më parë në këtë projekt të bukur.

https://youtu.be/uyGN-5aRHP0