“Me flamur shqiptar“ nga Vani Gjuzi (Video)

Të gjitha projektet e ti shëndrrohen në Hit. Fal vokalit që zotro qdo matrial muzikor e rikthen në super projekt muzikor. Vani Gjuzi është artisti nga Shqipria i cili sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor . “ Me flamur Shqiptar “  mban titullin kënga e re nga artisti në fjal. Kënga përmban motive etnike shqiptare dhe është punuar me mjeshtri nga Endrit Mumajesi- Muma, dhe Valter Beqo – Terry ndërsa për videoklimin shumë profesional dhe të kuruar deri në detaje është përkujdesur MAX Production dhe Joni Peci. Kënga është lansuar pikërisht në përvjetorin e pavarsis së Kosoves dhe sipas gjitha parashikimeve do jetë një hit i pa diskutueshem dhe si e till do ketë një rrugëtim të gjatë dhe shumë të suksesëshem ndër vite.

https://youtu.be/P3tuHeEP30A