Mergim Mjeku sjell projektin e ri, mjaft i bukur

“A m’ke harru” kështu quhet kënga më e re ardhur nga artisti Mergim Mjeku. Kënga sapo është publikuar dhe ka nisur të pritet mjaft mirë ndërsa ka edhe një super video realizuar nga MProduction ku tashmë këngëtari menaxhohet nga kjo kompani e videoklipeve. Këngën mund ta shihni në kanalin muzikor dhe mund ta pëlqeni menjëherë.

https://youtu.be/5HixnKLusL4