“Moj zemer”, super hiti i ri nga Mirela Kurti (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re që premton shumë në industrinë e muzikës është Mirela Kurti . Mirela sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Moj Zemer” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Mirela e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Mirela është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga e re vjen në bashkpunim me Soni Beratit dhe premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.9 miljon subscribe

https://youtu.be/oFdTCilV48o