Morena Taraku feston ditëlindjen, ja sa vite mbush …

Ish-missi dhe këngëtarja e njohur sot po feston ditëlindjen e 27-të.
Ajo përmes rrjeteve social ka marr urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj.
Ndërsa, kësaj radhe Morena ditëlindjen po e feston në shtëpi për shkak të izolimit nga koronavirusi, por nuk ka munguar atmosfera e ngrohët dhe festive e organizuar për të.
Ndërkohë, Morena së fundi ka publikuar një ‘Freestyle’, teksa ka paralajmëruar se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.