Ndonëse e plotë në peshë, këngëtarja shqiptare shfaq linjat nudo (Foto)

Filloreta Raçi vazhdon të jetë tejet e përfolur në mediat rozë.

Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Tiranë, jo rrallë herë ka qenë temë e diskutimit, veçmas për jetën personale.

Por, me këtë fotografi sigurisht ajo do të komentohet për pozën ‘provokative’ që ka marrë.

Në llogarinë Instagram, Fifi ashtu siç edhe identifikohet ka provuar diçka të re, ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur.

https://www.instagram.com/p/BvMfhUgnWqo/