Ngjarje e rëndë në Tetovë, pas përleshjesh përfundojnë në Spital 2 persona!

Rreth orën 24:00 pas mesnate në Tetovë janë përleshur me armë dy familje rivale, pas konfliktit verbal ka përfunduar ne gjuajtje me armë. Si pasojë e konfliktit janë lënduar 2 persona dhe 3 të tjerë janë shoqëruar në polici.
Prokurpri publik ka dalë në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e rastit.