Një tjetër trup i pajetë nxirret nga rrënojat në Durrës

Një tjetër trup pa jetë është nxjerrë nga rrënojat në Durrës duke rënduar bilancin e tërmetit të djeshëm në Durrës.

Operacionet e kërkim-shpëtimit po vijonë dhe një tjetër trup i pajetë është nxjerrë nga rrënojat.

Sipas informacioneve bëhet me dije se trupi i përket një burri rreth të 50-ave.

Ndërkohë nën rrenoja dyshohet për të tjerë persona. Viktima është Kastriot Cakon, rreth 50-vjeç.