Njihuni me bombën e skenës shqiptare, Onika vjen fuqishëm (Video)

Super këngëtarja 18 vjeçare ONIKA ka lindur dhe është rritur në Islandë por qe momentalisht studion në shtetin gjerman. Onika në vitin 2017 kishte publikuar projektin e parë, pastaj 3 vite ka pauzuar për të vazhduar me shkollimin dhe tani ka filluar të punojë fuqishëm për të sjellur projekte të shumta këtë vit. Projekti ,,Ke ik,, është i pari për ketë vit, me tekst nga vetë Onika, muzika nga Bledi Bytyqi ndërsa videoklipi nga Urban Graphics. Producent Ekzekutiv është Elvis Qollopeku. Klipi është pubikuar në kanalin ArkivaShqip.