Njihuni me yllin e ri të muzikës, quhet Lina!

Njihet në muzikë si Lina e ajo është një yll i sapo dalë në muzikën shqiptare. Këngëtarja mjaft simpatike sapo ka sjellë këngën e saj të parë me një klip mjaft të bukur me titull “Na dy”, një këngë që po pritet mjaft mirë. Për muzikën është kijdesur Granit Gashi, Massiv Production, ndërsa modeli në video është Daniel Boner, e për make up është kujdesur Jaquelin Penez dhe video punuar nga MyMusicclip.ch . Lina është me origjinë nga Kosova por jeton në Lucern në Zvicër. Këngëtarja e re por si duket mjaft me stil dëgjon jo vetëm muzikë anglisht, italisht apo frëngjisht po mbi të gjitha muzikë shqiptare, ndërsa veçon dhe ka si idhull Elvana Gjata dhe Beyonce ku mund të themi se pse jo ajo mund të jetë një pasardhëse e tyre mjaft e denjë.

https://youtu.be/XS1HDLlh0qw