“Pa Della” pritet të publikohet nesër nga kjo repere

ArijanaZemer është emri i reperes më të re në estraden shqiptare. Ky është projekti i parë muzikorë i Arijanës. Ky projekt është me tekst nga vetë artistja në fjalë ndërsa është punuar në BigDeal Record, me beat të Dorant Beats. Kënga titullohet “Pa Della” dhe pritet të publikohet të shtunën sipas një postimi që ka bërë vetë Arijana. Se a do te publikohet sigurtë të shtunën, mbetet të shihet në ndonjë lajmrim tjetër të saj.