Premierë: “Veq nje kiss”, kënga e re nga Nazim Beqiri & Vushe Mjaki (Video)

Nazim Beqiri është këngetari Shkupian i cili sapo ka lansuar projektin më të ri muzikore. Veq një kiss është kënga që vjen në bashkpunim me këngetaren nga Ferizaj Vushe Mjaki. Ky projektë është punuar në mënyr shumë profesionale nga kompozitori i njohur i shumë hiteve Ardian Kastrati ndërsa për tekstin e këngës është përkujdesur Kreshnik Avdiu, videoklipi është gjiruar në Ohrid nga ZOOM Production. Ky duet është një kombinim shumë i veqant dhe pritet që brenda pak kohë të rikthehet në hiti të pa diskutueshëm. Përndryshe Nazim Beqiri ka punuar vazhdimishtë gjatë karrieres së ti me produksione shumë serioze si Studio RRahman Krzeziu, Studio Meti Gostivar. Nazim Beqiri ka shumë vite që ka sjellë hite në vazhdimsi kjo ka bërë që këngetari në fjal të jetë një ndër artistat më të kërkuar në dasmat dhe ahengjet familjare në Maqedoni dhe Kosove. Kënga e re premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 miljon subscribe

https://youtu.be/WhNdCBcqWFs