Premierë – XHAXHAI nga Romeo Imeraj (Video)

Është i ri ne moshë mirpo shumë i dashur për publikun shqiptar. Vokali briland qe posedon ka bërë të mundur që me lansimin e projektit të par të vërshohet nga klikimet dhe komentet pozitive. Pas dy hiteve “Duhanxhiu” dhe “ Fustani” projekti i ri nga Romeo Imeraj mban titullin “Xhaxhai” kënga është ritmike dhe perciell shumë alegri. Projekti i ri premieren ekskluzive dhe kete here e ka pasur tek kanali më i madhë shqiptar në youtube ArkivaShqip kanal ky 2.8 miljon subscribe. Kanë mjaftuar vetem 3 këngë që Romeo të jetë shumë i angazhuar me mbremje muzikore ne gjithe europen aty ku flitet shqip. Pamja prej nje djalishi shum simpatik si dhe potenciali vokal kan bërë qe Romeo për një kohë të shkurtër të arrin famën e endrruar nga të gjithë.

https://youtu.be/8YuUCYmXHwU