Star Liza super hot në Tajlandë, princi i saj e suprizon për ditëlindje

Ajo sapo ka gjetur princin e saj të cilin na e prezantoi pak ditë para se viti 2018-të të shkonte, ndërsa ai sapo i ka bërë një propozim përrallor në ditëlindjen e saj duke i dhuruar një unazë prej unike prej diamanti. E mësojmë se ai ka shkuar në Lebanon për ta gjetur këtë shenjë të dashurisë e për ta surprizuar të bukurën Liza duke u fejuar me të. Fotot dhe videot tregojnë një super mbrëmje dhe propozim si në përralla. Liza Therese Holmberg, vajza e njohur e show-bizit në Suedi ka qenë për pushime pak ditë mw parw nw Tajlandë ku sipas fotove ajo duket një super femër e nxehtë. Nuk e dimë se si janë ndjerë pushuesit e tjerë pranë yllit Liza, ndërsa pritet që pas një muaji ajo të sjellë një këngë të re.