Stublla vjen me një super projekt, ja kush është reperi talent

Ai që në moshën 12 vjeçare merret me muzikë dhe vërtetë ka talent. Po flasim për djaloshin që në art njihet si Stublla por emri i tij i vërtetë është Anton Pjetri me origjinë nga Stublla e Vitisë por që jeton në Zvicër. Ai sapo ka publikuar një këngë mjaft të bukur me titull “Ku je” me producentin Tonstudiowattwil, ndërsa klipi i bukur është realizuar nga producentin i njohur në Berlin Tahsin Özkan. Stublla ka një album në treg realizuar në vitin 2017 në bashkëpunim me shokun e tij OKANN ndërsa janë duke finalizuar albumin e dytë në gjermanisht, por më pas për të menduar vetëm projekte në gjuhën shqipe. Reperi i talentuar dëgjon dhe e respekton shumë muzikën që bën Lyrical Son dhe Mc Kresha dhe MC Nani e ku me të parin do të donte të kishte një bashkëpunim. Pasioni i tij më i madh është muzika dhe projektin e tij më ri ia vlen ta shihni e ta dëgjoni në kanalin Youtube.

https://youtu.be/jVvN3Ee8Bwo