Tayna dhe ylli i Real Madridit vazhdojnë flirtimin (FOTO)

Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë.Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit ‘Sicko’, duke vazhduar më vonë me ftesën për të kënduar në Brazil.

Por, si duket ai është i fiksuar pas reperes shqiptare pasi edhe së fundi e ka treguar simpatinë për të.Tayna publikoj disa fotografi nga Linzi i Austrisë ndërsa nuk mungoj as komenti i Vinicius Jr. i cila la një figurë zemre përkrah postimit të saj.