Të përfshirë në debat, çfarë ndodhi në kinema mes Bleonës dhe Eduart Grishaj? (FOTO LAJM)

Disa ditë më parë, në kinematë e Tiranës, u shfaq për herë të parë filmi “Falco” nga aktori i humorit Bes Kallaku.

Shumë prej personazheve të njohur të botës së spektaklit ishin të pranishëm në premierë duke shprehur mbështetjen e tyre.

Regjisori Eduart Grishaj ka postuar një foto tijën bashkë me këngëtaren e njohur Bleona Qereti, nga ulëset në kinema. Të dy duken duke diskutuar me njëri-tjetrin, ndërsa moderatorja Arbana Osmani, e dashura e regjisorit nuk duket askund.

Mos vallë të jenë duke diskutuar për projektin e radhës?